Matura 2001


IV a
Wychowawca mgr Irena Dubiecha Kurkiewicz


  1. Bakalarz Kinga
  2. Batorska Ewelina
  3. Bażant Wojciech
  4. Bełczowska Beata
  5. Cąpała Rafał
  6. Galon Edyta
  7. Garas Ewelina
  8. Grabowska Maria
  9. Harkot Agnieszka
  10. Iskra Grzegorz
  1. Jakuszewska Zuzanna
  2. Janiszewski Piotr
  3. Jaśkiewicz Magdalena
  4. Kapała Magdalena
  5. Kapka Paweł
  6. Kozłowski Roman
  7. Krokosz Adam
  8. Ludwik Grzegorz
  9. Łucka Małgorzata
  10. Myszka Joanna
  1. Nowak Sylwia
  2. Paluch Grzegorz
  3. Sado Agnieszka
  4. Samela Anna
  5. Sapielak Marta
  6. Słotwińska Katarzyna
  7. Teter Krzysztof
  8. Zielezińska Agata



IV b
Wychowawca mgr inż. Roman Ryński


  1. Chmiel Sebastian
  2. Ciba Kinga
  3. Cyburt Kinga
  4. Duma Dorota
  5. Forc Elżbieta
  6. Gajda Agnieszka
  7. Gajewska Kinga
  8. Kiljasińska Agnieszka
  9. Kośmider Katarzyna
  10. Krówka Monika
  11. Kuchejda Grzegorz
  1. Lechmańska Edyta
  2. Łukawska Magdalena
  3. Morasiewicz Katarzyna
  4. Nikodem Martyna
  5. Ozdoba Karolina
  6. Pietruszka Monika
  7. Piwowarska Agnieszka
  8. Puczkowska Lucyna
  9. Romanowicz Barbara
  10. Rusielewicz Łukasz
  11. Sadrakuła Anna
  1. Samela Kamila
  2. Serafin Andrzej
  3. Serafin Lucyna
  4. Sokół Anna
  5. Stąpór Michał
  6. Szczekala Agnieszka
  7. Szpara Dominika
  8. Świerkula Grażyna
  9. Wardzała Edyta
  10. Zawadzki Michał




IV c
Wychowawca mgr Wiesław Gancarz


  1. Borecki Michał
  2. Bujak Elżbieta
  3. Bujczenko Joanna
  4. Chorab Tomasz
  5. Cichoń Agnieszka
  6. Czakow Dagmara
  7. Drzazga Renata
  8. Dul Ewelina
  9. Dziuba Joanna
  10. Gach Bożena
  11. Gwizdal Damian
  1. Jankowska Paulina
  2. Jaszkowicz Michał
  3. Kamieniak Katarzyna
  4. Kamińska Ewelina
  5. Knap Katarzyna
  6. Kociuba Kamila
  7. Kosińska Anna
  8. Kukiełka Karolina
  9. Łukawska Dominika
  10. Majchrowska Ewa
  11. Matwiej Małgorzata
  1. Nowińska Gabriela
  2. Prawica Marcin
  3. Słonina Dominika
  4. Stawniak Julita
  5. Szwagierczak Iwona
  6. Ślusarz Agnieszka
  7. Trelska Agnieszka
  8. Wargala Joanna
  9. Woś Monika


Matura 2002


IV a
Wychowawca mgr Paweł Bachowski
profil matematyczno - informatyczny


  1. Bednarska Anna
  2. Bidas Małgorzata
  3. Chłopek Marcin
  4. Chojnacki Wojciech
  5. Czajkowska Aleksandra
  6. Długosz Michał
  7. Drypa Łukasz
  8. Dziewisz Bartosz
  9. Gębalski Grzegorz
  10. Grzegorzek Wojciech
  11. Grzybała Maria
  12. Janas Karolina
  1. Karasiak Paweł
  2. Kędzia Grzegorz
  3. Kolera Daniel
  4. Korczyńska Katarzyna
  5. Maj Magdalena
  6. Marynowska Paulina
  7. Nowak Magdalena
  8. Poros Radosław
  9. Ptak Marcin
  10. Skobel Agata
  11. Skubida Jacek
  12. Stachowicz Tomasz
  1. Stefaniak Joanna
  2. Wajdzik Luiza
  3. Walasek Rafał
  4. Wilczek Barbara
  5. Wiśniewski Piotr
  6. Wójcicki Karol
  7. Wrona Jarosław
  8. Zając Izabela
  9. Zielińska Iwona
  10. Zimoląg Łukasz
  11. Osojca Agnieszka
  12. Zimnicki Norbert




IV b
Wychowawca mgr Anna Wilczek
profil biologiczno-chemiczny

  1. Bochniak Marcin
  2. Cąpała Katarzyna
  3. Chmiel Anna
  4. Chmielewski Piotr
  5. Chojnacka Ewelina
  6. Czuja Adrian
  7. Drdzeń Ewa
  8. Drzewi Jadwiga
  9. Gałczeńska Alina
  10. Juda Anna
  1. Kaczmarska Karolina
  2. Kędziora Ewelina
  3. Kozieł Agnieszka
  4. Krakowiak Kinga
  5. Kukiełka Lilianna
  6. Libicka Karolina
  7. Mazur Tomasz
  8. Michalczyk Anna
  9. Rompel Bernadetta
  10. Sadrakuła Mirosława
  1. Słowik Anna
  2. Sobowiec Magdalena
  3. Sroczyńska Katarzyna
  4. Starzomski Adrian
  5. Starzyk Damian
  6. Świder Dominika
  7. Wiater Sławomir
  8. Zgrzywa Ewelina
  9. Pater Anna
  10. Woźniak Sylwia



IV c
Wychowawca mgr Danuta Chlastawa
profil humanistyczny

 

  1. Bidas Renata
  2. Boduła Kamil
  3. Broda Beata
  4. Chara Aleksandra
  5. Cieszkowska Patrycja
  6. Gawron Łukasz
  7. Górska Dominika
  8. Kolera Wojciech
  9. Kołodziej Marek
  10. Kozieł Izabela
  1. Krakowiak Krzysztof
  2. Kruk Paweł
  3. Markowicz Kamila
  4. Mazur Renata
  5. Narewska Aleksandra
  6. Nowak Karolina
  7. Olechowska Ewelina
  8. Pawlica Barbara
  9. Poniewierska Marta
  10. Rewera Jagoda
  1. Sadok Magdalena
  2. Sadrakuła Ewa
  3. Salata Ewelina
  4. Śpiewak Natalia
  5. Wawszczyk Agnieszka
  6. Zimnicka Monika




IV d
Wychowawca mgr Alodia Szatko
profil ogólny

  1. Banaśkiewicz Monika
  2. Bekasiak Remigiusz
  3. Beśka Michał
  4. Bijak Łukasz
  5. Dziarek Agnieszka
  6. Golonka Paulina
  7. Gołębiowska Anna
  8. Jaworska Monika
  9. Kocielska Beata
  10. Krakowiak Agnieszka
  11. Kwiatkowska Dorota
  1. Łukawska Izabela
  2. Machaj Katarzyna
  3. Madej Anna
  4. Majkowski Robert
  5. Marzec Iga
  6. Mysłek Anna
  7. Oleszek Łukasz
  8. Pater Robert
  9. Pęk Agata
  10. Polak Anna
  11. Polit Anna
  1. Ryczek Maria
  2. Stilger Izabela
  3. Szczepański Marcin
  4. Szubstarski Dawid
  5. Szymczyk Monika
  6. Tański Grzegorz
  7. Warzycki Mateusz
  8. Winiarczyk Marta
  9. Żaczek Michał
  10. Żukowski Rafał



IV e
Wychowawca mgr Sabina Bażant
profil ogólny

  1. Bąk Monika
  2. Borkowska Agnieszka
  3. Chmielewski Paweł
  4. Drobiazg Michał
  5. Kałdon Paweł
  6. Kara Aleksandra
  7. Kawa Marcin
  8. Kędzierski Marcin
  9. Kopyto Adrian
  10. Kosiorowska Monika
  11. Krakowiak Monika
  1. Majewski Krystian
  2. Mańko Agata
  3. Nowak Karol
  4. Nowak Karolina
  5. Opalińska Dorota
  6. Pelc Urszula
  7. Petrykowska Sylwia
  8. Pikus Aneta
  9. Pikus Magdalena
  10. Polit Paweł
  11. Ramus Jacek
  1. Sender Agnieszka
  2. Stępień Agata
  3. Święcicka Karolina
  4. Toś Justyna
  5. Ura Katarzyna
  6. Walczyna Anna
  7. Zając Andrzej
  8. Żuliński Łukasz
  9. Żyła Monika

 

 


 

Matura 2003


IV a
Wychowawca mgr Ewa Czech-Jakus
profil matematyczno - informatyczny



  1. Broda Karolina
  2. Dominiczak Dorota
  3. Dudek Ewa
  4. Dydak Joanna
  5. Grądziel Justyna
  6. Jarosz Jakub
  7. Kosior Janusz
  8. Król Dariusz
  9. Kucharski Bartosz
  10. Kwiatkowska Iwona
  11. Kwiatkowski Stanisław
  1. Leśniak Angelika
  2. Lipińska Ewa
  3. Młodochowski Sebastian
  4. Nowak Katarzyna
  5. Prezgot Krzysztof
  6. Rafałkowska Anna
  7. Rewera Katarzyna
  8. Rozbicka Marta
  9. Rusiecki Łukasz
  10. Rzepka Anna
  11. Siemieniuch Małgorzata
  1. Sieroń Beata
  2. Socha Małgorzata
  3. Surma Marcin
  4. Szemraj Grzegorz
  5. Szkudlarek Karolina
  6. Weryńska Aleksandra
  7. Wilk Katarzyna
  8. Zbydniewska Ewa
  9. Zwierzyk Anna



IV b
Wychowawca mgr Maria Wójcik
profil ogólny



  1. Banaś Sylwia
  2. Barańska Anna
  3. Barszcz Damian
  4. Bekasiak Mariusz
  5. Bielawa Agnieszka
  6. Bryła Piotr
  7. Bulira Monika
  8. Chojnacka Justyna
  9. Długosz Anna
  10. Dziama Anna
  11. Gnatowska Ewelina
  1. Gorczyca Jarosław
  2. Jakóbczak Agata
  3. Kanios Paweł
  4. Komorowska Nina
  5. Marzec Magdalena
  6. Nowak Artur
  7. Orawiec Katarzyna
  8. Oszczudłowska Weronika
  9. Polańska Magdalena
  10. Rusiecki Damian
  11. Sękul Łukasz
  1. Sieradzka Ewa
  2. Stelmach Roksana
  3. Trojanowska Anna
  4. Trojanowski Karol
  5. Trojanowski Marcin
  6. Wójtowicz Karolina
  7. Zimnicka Sylwia
  8. Zimoląg Justyna
  9. Zimoląg Monika
  10. Zych Monika



IV c
Wychowawca mgr Katarzyna Zapert
profil humanistyczny

  1. Bury Maciej
  2. Cetnarski Jakub
  3. Chrząstowska Monika
  4. Ćwiertniewska Anna
  5. Dyła Piotr
  6. Fiuk Joanna
  7. Gil Damian
  8. Gwizdal Anna
  9. Kiliańczyk Magdalena
  10. Kiliańska Kinga
  11. Kozłowska Karolina
  12. Krawczyński Konstanty
  13. Krysiak Irma
  14. Ludwik Magdalena
  15. Niewiadomska Anna
  16. Osucha Marcin
  17. Praga Radosław
  18. Pruś Dominika
  19. Sioma Joanna
  20. Stąpór Ewelina
  21. Sułkowska Irena
  22. Swatek Joanna
  23. Szwagierczak Katarzyna
  24. Szydłowska Dominika
  25. Wasilewska Agata
  26. Waścińska Magdalena
  27. Ziomkowska Katarzyna



IV d
Wychowawca mgr Danuta Wójcik
profil ogólny

  1. Anczura Agnieszka
  2. Bażant Justyna
  3. Bokwa Anna
  4. Bryła Marta
  5. Choda Monikav >
  6. Chodara Diana
  7. Gil Witold
  8. Gumuła Anita
  9. Hara Maciej
  10. Hil Sylwia
  11. Kamieniak Magdalena
  12. Kapka Marcin
  13. Klimczak Arkadiusz
  14. Kmiecicka Marta
  15. Kołodziej Ewa
  16. Kwitek Katarzyna
  17. Mazur Monika
  18. Mudyna Radosław
  19. Ordon Małgorzata
  20. Porzyc Dawid
  21. Prawica Paweł
  22. Prezgot Rafał
  23. Rados Sebastian
  24. Stąpór Robert
  25. Sulicka Monika
  26. Szpara Anita
  27. Ślusarz Katarzyna
  28. Warzycki Mateusz
  29. Wilk Monika
  30. Wnuk Tomasz
  31. Woś Michał
  32. Zimnicka Katarzyna
  33. Zimoląg Joanna
  34. Zuba Michalina


Matura 2004


IV a
Wychowawca mgr Teresa Skubida
profil matematyczno - informatyczny

  1. Banaszewski Marcin
  2. Baska Albert
  3. Bażant Marta
  4. Bida Dominika
  5. Brzeska Joanna
  6. Chłopek Piotr
  7. Cieśla Karol
  8. Dominikiewicz Łukasz
  9. Duma Damian
  10. Gara Leszek
  11. Gębalski Krzysztof
  12. Gorycka Maria
  13. Grabowski Sylwester
  14. Kara Michał
  15. Kędziora Anna
  16. Kiliański Krzysztof
  17. Kołacz Lech
  18. Kozub Michał
  19. Krężel Jarosław
  20. Łagońska Anna
  21. Oszczudłowska Małgorzata
  22. Pinzuł Adam
  23. Przybyłek Dariusz
  24. Rybczyński Andrzej
  25. Sadok Anna
  26. Sałek Krzysztof
  27. Warzocha Jakub
  28. Wilk Adrian
  29. Wójcicki Grzegorz
  30. Zieliński Marcin


IV b
Wychowawca mgr Marek Gancarz
profil ogólny

  1. Dąbal Ewa
  2. Głodowski Przemysław
  3. Golec Marcin
  4. Grzesiak Dorota
  5. Jarosz Magdalena
  6. Jeż Izabela
  7. Kuźnicki Krzysztof
  8. Lalak Kamil
  9. Lipiec Przemysław
  10. Makarewicz Jacek
  11. Malec Karolina
  12. Nasternak Luiza
  13. Niewiadomska Alina
  14. Nogaj Marta
  15. Pacholczak Agnieszka
  16. Pawlica Dariusz
  17. Pawlica Paweł
  18. Rękas Łukasz
  19. Sanecka Lucyna
  20. Sieradzki Wojciech
  21. Sowa Krzysztof
  22. Wamej Ewelina
  23. Wańczyk Iwona
  24. Wieczorek Agnieszka
  25. Wołos Monika
  26. Woźniak Dagmara
  27. Wróbel Joanna
  28. Zelik Mateusz
  29. Zelik Szymon
  30. Żak Sylwia


IV c
Wychowawca mgr Konrad Kowal
profil humanistyczny

  1. Bajda Małgorzata
  2. Bajek Daria
  3. Cencek Anna
  4. Czulińska Karolina
  5. Górska Magdalena
  6. Gręba Weronika
  7. Grzegorczyk Weronika
  8. Grzesiak Wojciech
  9. Kaczorek Krzysztof
  10. Karaś Katarzyna
  11. Kiliańska Katarzyna
  12. Kozieł Dominika
  13. Krysiak Katarzyna
  14. Lasota Monika
  15. Lewtak Katarzyna
  16. Litwińska Sabina
  17. Małecka Iwona
  18. Młodożeńca Magdalena
  19. Praga Katarzyna
  20. Rogozińska Daria
  21. Sroczyński Krzysztof
  22. Strugalska Karolina
  23. Surowiec Marcin
  24. Szczecina Tomasz
  25. Tomaszewski Mateusz
  26. Tomaszewski Tomasz
  27. Wnuk Joanna
  28. Wójcik Natalia
  29. Zimoląg Magdalena


IV d
Wychowawca mgr Danuta Biela
profil ogólny

  1. Bełczowska Karolina
  2. Chrząstowska Iwona
  3. Chudy Tomasz
  4. Cichoń Karol
  5. Dudek Anna
  6. Gołąbek Kamil
  7. Gołębiowska Aleksandra
  8. Hara Magdalena
  9. Kodyra Ewa
  10. Kominek Wioletta
  11. Kowalczyk Ewelina
  12. Krężołek Eliza
  13. Kuraś Wojciech
  14. Molenda Katarzyna
  15. Ogrodnik Magdalena
  16. Ordon Michał
  17. Ostrowski Jacek
  18. Porzyc Magda
  19. Sieradzka Agnieszka
  20. Sikora Anna
  21. Sulicka Ewelina
  22. Sulicki Wojciech
  23. Surowiec Agnieszka
  24. Śledź Grzegorz
  25. Tutak Anna
  26. Wamej Malwina
  27. Wilczek Joanna
  28. Zielińska Małgorzata
  29. Żak Barbara
  30. Żołądek Marcin
  31. Żyła Iwona


Matura 2005


III a
Wychowawca mgr Alodia Szatko
profil informatyczno – matematyczny

  1. Cencek Konrad
  2. Gorycka Anna
  3. Kozioł Wioleta
  4. Krakowiak Marzena
  5. Lipiec Marcin
  6. Mazur Michał
  7. Niewiadomski Damian
  8. Nowak Piotr
  9. Olejniczak Michał
  10. Opalińska Edyta
  11. Ossowska Aneta
  12. Ożóg Paweł
  13. Płaza Ireneusz
  14. Rosowicz Marcin
  15. Sroczyński Wojciech
  16. Szubstarski Hubert
  17. Teter Grzegorz
  18. Trela Tomasz
  19. Tworek Agnieszka
  20. Wrzosek Justyna
  21. Wudz Dariusz
  22. Zięba Bartłomiej
  23. Zimoląg Paulina


III b
Wychowawca mgr Anna Wilczek
profil przyrodniczo – medyczny

  1. Chorzępa Łukasz
  2. Czajka Ewelina
  3. Czerniejewski Krzysztof
  4. Drop Magdalena
  5. Dziadowicz Monika
  6. Gawron Dorota
  7. Gielarek Katarzyna
  8. Karłowska Kinga
  9. Kielak Maciej
  10. Kornacka Agnieszka
  11. Kowalczyk Weronika
  12. Kudas Nina
  13. Kurzępa Paulina
  14. Lipska Anita
  15. Machała Edyta
  16. Marzec Ewelina
  17. Mendala Magdalena
  18. Moszczyński Michał
  19. Musiał Monika
  20. Pycior Monika
  21. Rosowicz Magdalena
  22. Sokół Magdalena
  23. Stajniak Edyta
  24. Stawiarska Anna
  25. Strugalska Anna
  26. Tobolewicz Katarzyna
  27. Urbaniak Anna
  28. Wilk Justyna
  29. Wodecka Agnieszka
  30. Zabor Piotr


III c
Wychowawca mgr Irena Dubiecha-Kurkiewicz
profil językowo – dziennikarski

  1. Banaszewska Dorota
  2. Bażant Katarzyna
  3. Borowy Marcin
  4. Cheba Anna
  5. Cieszkowska Iwona
  6. Dąbrowska Ewelina
  7. Ferra Aleksandra
  8. Jastrzębska Sylwia
  9. Kołton Danuta
  10. Kotus Natalia
  11. Kozak Agnieszka
  12. Kozłowska Kinga
  13. Krasowska Marzena
  14. Kułaga Karolina
  15. Kutyła Monika
  16. Liśkiewicz Sławomir
  17. Majkowska Natalia
  18. Mendyk Katarzyna
  19. Myszka Natalia
  20. Pałacha Aleksandra
  21. Pięta Małgorzata
  22. Polit Paulina
  23. Powierża Anna
  24. Rękas Paulina
  25. Sieroń Katarzyna
  26. Skrok Anna
  27. Stawiarska Agata
  28. Stec Piotr
  29. Środek Magdalena
  30. Wnuk Agnieszka
  31. Ziółkiewicz Magdalena
  32. Żyła Małgorzata


III d
Wychowawca mgr Wiesław Gancarz
profil turystyczno – sportowy

  1. Biedrzycka Magdalena
  2. Brzyszcz Karol
  3. Cyburt Natalia
  4. Czaja Ewa
  5. Dębicka Magdalena
  6. Domaradzka Iwona
  7. Dragan Marta
  8. Gondek Łukasz
  9. Kaczmarek Magdalena
  10. Kapusta Jan
  11. Kasprzycka Marta
  12. Klimczak Paulina
  13. Kokosa Paweł
  14. Kowal Justyna
  15. Kowal Katarzyna
  16. Kwiecień Grzegorz
  17. Las Jagoda
  18. Marszałek Jakub
  19. Marzec Karina
  20. Marzec Piotr
  21. Ogrodnik Dariusz
  22. Pacholczak Michał
  23. Piątkowski Damian
  24. Rusin Edyta
  25. Saniawa Justyna
  26. Smolarska Dorota
  27. Stasiak Jolanta
  28. Strójwąs Anna
  29. Woźniak Damian


III e
Wychowawca mgr inż. Roman Ryński
profil prawno – samorządowy

  1. Bielecki Maciej
  2. Chorab Piotr
  3. Dragan Kinga
  4. Działowska Joanna
  5. Garbacka Joanna
  6. Golec Małgorzata
  7. Grabek Agnieszka
  8. Juga Dominika
  9. Kruk Emilia
  10. Malecki Mateusz
  11. Marzec Sylwester
  12. Materkowska Ewa
  13. Niziałek Rafał
  14. Noga Bartłomiej
  15. Ożóg Ewelina
  16. Panek Adam
  17. Polit Ewelina
  18. Pytelewicz Beata
  19. Rękas Marcelina
  20. Rozmiej Justyna
  21. Sroczyńska Justyna
  22. Szwagierczak Karolina
  23. Śledź Piotr
  24. Teter Katarzyna
  25. Trzos Iwona
  26. Wiatrowska Sylwia
  27. Wieczorek Małgorzata
  28. Wójtowicz Iwona
  29. Wyrzykowska Marta
  30. Żyła Ewelina


III f
Wychowawca mgr Danuta Chlastawa (zastępstwo w kl.II mgr Małgorzata Trelska)
profil przyrodniczo – sportowy

  1. Białkowska Katarzyna
  2. Błaszczyk Joanna
  3. Bona Katarzyna
  4. Deville Kamil
  5. Forc Kamil
  6. Gilewski Grzegorz
  7. Grzesiak Ewelina
  8. Kałwa Michalina
  9. Karasiak Małgorzata
  10. Kmiecik Hubert
  11. Kondas Iwona
  12. Król Michał
  13. Lipiec Patrycja
  14. Lipiec Sylwia
  15. Marczewski Grzegorz
  16. Mędrykowska Kinga
  17. Michalczyk Andrzej
  18. Nowakowska Aneta
  19. Opala Barbara
  20. Piekielniak Tomasz
  21. Rokosz Artur
  22. Siudak Marcin
  23. Skrzypczak Joanna
  24. Skrzypczak Monika
  25. Szewczyk Magdalena
  26. Wawszczyk Anna
  27. Zając Przemysław
  28. Zwolska Justyna
  29. Żmuda Tomasz


III g
Wychowawca mgr Janina Bachowska
profil informatyczno – prawny

  1. Barłożek Aneta
  2. Bochyński Mirosław
  3. Członka Marcin
  4. Dylewska Joanna
  5. Galant Michał
  6. Gacoń Aneta
  7. Gąsowska Ewa
  8. Godzwon Magdalena
  9. Kalembasa Agnieszka
  10. Kwietniowska Aleksandra
  11. Kwietniowski Dawid
  12. Marszałek Renata
  13. Matejek Kamil
  14. Pronobis Anna
  15. Rokicki Michał
  16. Różalski Karol
  17. Ryba Krzysztof
  18. Safiańska Monika
  19. Skubida Olga
  20. Stachyra Magdalena
  21. Szymańska Anna
  22. Śliwiński Jakub
  23. Woźniak Piotr
  24. Wroński Marcin
  25. Zaręba Maksymilian
  26. Zielińska Anna
  27. Zielińska Katarzyna
  28. Zubrzycki Damian
  29. Zych Piotr


Matura 2006


III a
Wychowawca mgr Danuta Chlastawa (w klasie I i II - mgr Paweł Bachowski)
profil informatyczno – matematyczny

  1. Bielecka Katarzyna
  2. Bielewicz Agnieszka
  3. Cebula Krzysztof
  4. Chałupczak Paweł
  5. Dominik Paweł
  6. Gach Agnieszka
  7. Kosakowski Przemysław
  8. Krupka Marcin
  9. Krzemińska Paulina
  10. Kwiecień Tomasz
  11. Lipiec Kamil
  12. Malaga Damian
  13. Oraniec Judyta
  14. Ozdoba Agnieszka
  15. Pietruszka Rafał
  16. Polit Michał
  17. Seremak Błażej
  18. Stec Beata
  19. Stefaniak Anna
  20. Szot Joanna
  21. Wójcik Jakub
  22. Wrona Michał


III b
Wychowawca mgr Katarzyna Zapert
profil przyrodniczo - medyczny

  1. Barwińska Paulina
  2. Cocek Marta
  3. Goraj Weronika
  4. Janiszewska Marzena
  5. Jedlińska Judyta
  6. Jońca Agnieszka
  7. Kicińska Dominika
  8. Malec Magdalena
  9. Matusak Piotr
  10. Maziarz Mariola
  11. Motas Marta
  12. Nawodzińśka Emilia
  13. Pastuszka Adrian
  14. Rawiak Monika
  15. Rosowska Monika
  16. Rusin Katarzyna
  17. Sarnecki Przemysław
  18. Słowik Mateusz
  19. Stelmaszczuk Anna
  20. Szałapska Magdalena
  21. Wamej Paulina
  22. Wysocka Beata
  23. Ziemniak Magdalena


III c
Wychowawca mgr Magdalena Grądzka
profil językowo – dziennikarski

  1. Barwińska Aneta
  2. Borcuch Monika
  3. Chojnacka Małgorzata
  4. Cieszkowska Małgorzata
  5. Dominiczak Dagmara
  6. Dragan Krzysztof
  7. Gilewski Patryk
  8. Gołębiowska Aleksandra
  9. Jankowicz Anna
  10. Kłosowska Katarzyna
  11. Koczoń Jagoda
  12. Krzemińska Katarzyna
  13. Lipiarz Magdalena
  14. Nadbrzuch Milena
  15. Niezgoda Wanda
  16. Orłowska Paulina
  17. Ożóg Anna
  18. Przyłucka Agnieszka
  19. Rybacka Karolina
  20. Sobejko Tomasz
  21. Staszewska Anna
  22. Strugała Magdalena
  23. Szpindor Sylwia
  24. Woźniak Iwona
  25. Wrona Karolina
  26. Zybała Agnieszka
  27. Zych Anita


III d
Wychowawca mgr Waldemar Łączkowski
profil informatyczno – matematyczny

  1. Bandurowski Roland
  2. Basak Małgorzata
  3. Beczkrowski Artur
  4. Broda Łukasz
  5. Czech Mirosław
  6. Hablasek Sebastian
  7. Jabłoński Grzegorz
  8. Kamys Zygmunt
  9. Karasińska Angelika
  10. Kęsy Piotr
  11. Kubicki Arkadiusz
  12. Lewicki Piotr
  13. Makowski Paweł
  14. Olech Łukasz
  15. Partyka Adam
  16. Sędrowicz Ewelina
  17. Siudak Tomasz
  18. Śmiałek Radosław
  19. Terech Renata
  20. Winiarski Paweł
  21. Wołos Dawid
  22. Wróbel Monika
  23. Wrzosek Szymon


III e
Wychowawca mgr Monika Strojewska – Hagdej
profil prawno - samorządowy

  1. Augustyński Piotr
  2. Bidas Magdalena
  3. Chmielewska Mariola
  4. Ćwik Karol
  5. Dereń Damian
  6. Gleń Małgorzata
  7. Juda Ewelina
  8. Kęsy Tomasz
  9. Krzemień Piotr
  10. Mazur Monika
  11. Motyka Katarzyna
  12. Niziołek Magdalena
  13. Olechowska Joanna
  14. Oszczudłowska Agnieszka
  15. Pieklik Donata
  16. Piwowar Barbara
  17. Serafin Piotr
  18. Sławiński Paweł
  19. Sośniak Adrian
  20. Stępień Paweł
  21. Wasilewska Marlena
  22. Wyrzykowska Aldona
  23. Zając Przemysław
  24. Zimnicka Marta
  25. Ziółek Karolina
  26. Żurek Anna
  27. Żurek Marta


III f
Wychowawca mgr Andrzej Pfeiffer, mgr Maria Wójcik
profil humanistyczno – przyrodniczy

  1. Bielecka Barbara
  2. Chmielewska Ewa
  3. Dudek Dominika
  4. Gajek Łukasz
  5. Garnuszek Karolina
  6. Idec Adrian
  7. Jando Damian
  8. Kiliańczyk Kamila
  9. Król Iwona
  10. Kutyła Sławomir
  11. Łakwa Krzysztof
  12. Małecki Łukasz
  13. Obara Kamil
  14. Pawlica Anna
  15. Pietrzykowska Agnieszka
  16. Płatek Wojciech
  17. Siwiec Radosław
  18. Skrok Grzegorz
  19. Trela Krzysztof
  20. Tworek Anna
  21. Wójcik Paulina
  22. Zasuwa Agnieszka
  23. Zielińska Paulina


Matura 2007


III a
Wychowawca mgr Małgorzata Trelska
profil informatyczno – matematyczny

  1. Bączkowski Michał
  2. Bidas Paweł
  3. Bilska Beata
  4. Borcuch Aneta
  5. Ćwiertniewski Artur
  6. Dragan Jakub
  7. Faryniarz Michał
  8. Galant Grzegorz
  9. Garncarz Rafał
  10. Grzesiak Katarzyna
  11. Gubernat Kamila
  12. Hablasek Aneta
  13. Hajdukiewicz Jarosław
  14. Kawecka Malwina
  15. Kędziora Ewa
  16. Kłosowski Kamil
  17. Kowalski Mariusz
  18. Krasoń Kamil
  19. Kucharczak Marlena
  20. Lasek Natalia
  21. Leszczyńska Magdalena
  22. Makowska Dorota
  23. Marynowska Agata
  24. Orłowska Karolina
  25. Pokrzywa Piotr
  26. Procak Przemysław
  27. Terebiński Kamil
  28. Wieczorek Paweł
  29. Wieczorek Piotr
  30. Wychowański Piotr
  31. Zimnicki Łukasz
  32. Zuba Waldemar
  33. Żmuda Adam


III b
Wychowawca mgr Anna Wilczek
profil przyrodniczo - medyczny

  1. Bijak Joanna
  2. Bona Krzysztof
  3. Brezdeń Szczepan
  4. Broda Monika
  5. Chuchnowski Kamil
  6. Drobiazg Weronika
  7. Drop Małgorzata
  8. Dziarmaga Monika
  9. Fiszczuk Dagmara
  10. Gach Patrycja
  11. Gałuszka Beata
  12. Gniaź Ewelina
  13. Jaskóła Monika
  14. Juda Magdalena
  15. Klimkiewicz Agata
  16. Kukiełka Monika
  17. Kwiecień Sylwia
  18. Lasota Paulina
  19. Mazur Beata
  20. Misiak Iwona
  21. Odzimek Ewelina
  22. Orawiec Michał
  23. Orłowska Ilona
  24. Prawda Łukasz
  25. Ryba Magdalena
  26. Siudak Agnieszka
  27. Sowińska Marta
  28. Stawiarska Renata
  29. Tworek Michał
  30. Wdowczyk Aureliusz
  31. Wyrzykowska Dominika
  32. Zych Karolina


III c
Wychowawca w klasach I-II mgr Małgorzata Łączkowska, w klasie III - mgr Irena Dubiecha-Kurkiewicz
profil językowo - dziennikarski

  1. Bieńka Magdalena
  2. Boleń Natalia
  3. Dziubińska Lucyna
  4. Foremniak Ewelina
  5. Grabda Mariola
  6. Harańczyk Kaja
  7. Kilijańska Justyna
  8. Klimek Ilona
  9. Konopka Marcin
  10. Kukiełka Izabela
  11. Lasek Marlena
  12. Leśniak Katarzyna
  13. Marczewska Justyna
  14. Mazur Monika
  15. Mondra Ewelina
  16. Nasternak Angelika
  17. Nowak Dominika
  18. Orzechowski Michał
  19. Pasik Mariusz
  20. Prajs Albert
  21. Prokop Karol
  22. Rękas Dominik
  23. Rutkowska Sylwia
  24. Skórski Dominik
  25. Statuch Anna
  26. Stopa Mateusz
  27. Szczecina Joanna
  28. Świstak Katarzyna
  29. Woźniak Marta
  30. Zelik Józef
  31. Zelik Wojciech


III d
Wychowawca mgr Danuta Wójcik
profil prawno - samorządowy

  1. Adamczyk Agata
  2. Augustyn Aleksandra
  3. Bocheńska Kinga
  4. Cieśla Piotr
  5. Cira Justyna
  6. Ciszkiewicz Jakub
  7. Czachurska Katarzyna
  8. Dyła Anna
  9. Garnuszek Justyna
  10. Godzina Grzegorz
  11. Grzybowicz Łukasz
  12. Kanios Małgorzata
  13. Kieszkowski Michał
  14. Klimkiewicz Marta
  15. Król Sylwia
  16. Książkiewicz Magdalena
  17. Kubik Arkadiusz
  18. Kuźmicz Katarzyna
  19. Łakomiec Beata
  20. Małysa Dominika
  21. Marut Michał
  22. Mazur Beata
  23. Mazur Wojciech
  24. Mojduszka Beata
  25. Moskaluk Anna
  26. Niewiadomski Łukasz
  27. Przyłucki Kamil
  28. Skotnicka Wioletta
  29. Uzar Anna
  30. Zdyb Dariusz
  31. Ziółek Maciej
  32. Żak Joanna
  33. Żmuda Aneta


Matura 2008


III a
Wychowawca mgr Piotr Beraś
profil informatyczno – matematyczny

  1. Bednarczyk Joanna
  2. Bednarz Olga
  3. Chochulski Wojciech
  4. Chwiałkowska Beata
  5. Ferens Katarzyna
  6. Furdyna Agnieszka
  7. Guz Joanna
  8. Iwanicki Wojciech
  9. Kobuszewski Michał
  10. Jabłoński Przemysław
  11. Laskowski Hubert
  12. Lipiarz Justyna
  13. Lipski Arkadiusz
  14. Łachowski Maciej
  15. Łukaszek Paweł
  16. Modras Magdalena
  17. Mścichowska Katarzyna
  18. Pawlikowski Krystian
  19. Pietruszka Mariusz
  20. Pomperski Jakub
  21. Samołyk Judyta
  22. Serafin Krzysztof
  23. Sieradzka Faustyna
  24. Sieradzki Kami
  25. Stefańska Monika
  26. Szczygieł Przemysław
  27. Walicha Anna
  28. Wilk Łukasz
  29. Wudz Artur
  30. Zarzycki Łukasz
  31. Ziomkowski Mariusz
  32. Ziomkowski Paweł


III b
Wychowawca mgr Marek Gancarz
profil przyrodniczo - medyczny

  1. Dąbrowska Katarzyna
  2. Dragan Eliza
  3. Dziadowicz Maja
  4. Gołebiowska Kamila
  5. Kwiecień Anna
  6. Lipińska Sylwia
  7. Łukawski Kamil
  8. Malinowski Maciej
  9. Mędrykowski Damian
  10. Moskal Michał
  11. Motak Stefan
  12. Niewiadomska Joanna
  13. Pacholczak Renata
  14. Pacholczak Tomasz
  15. Pęgielska Patrycja
  16. Rymanowski Michał
  17. Sieradzka Ewa
  18. Siudak Bernadetta
  19. Skowron Joanna
  20. Stępień Agata
  21. Trznadel Arkadiusz
  22. Walicha Joanna
  23. Wiśniewska Paulina
  24. Wróbel Przemysław


III c
Wychowawca mgr Ewa Czech-Jakus
profil językowo - dziennikarski

  1. Boleń Dominika
  2. Bryła Aneta
  3. Chmielowiec Iwona
  4. Cocek Ewa
  5. Dąbrowska Iwona
  6. Dudzińska Monika
  7. Gajda Justyna
  8. Kazimierska Dagmara
  9. Kicińska Małgorzata
  10. Kicińska Patrycja
  11. Komorowska Monika
  12. Korycińska Sylwia
  13. Kot Wioletta
  14. Libicka Monika
  15. Mańka Michalina
  16. Niewójt Katarzyna
  17. Nowak Dominika
  18. Pachnik Ewa
  19. Paruch Justyna
  20. Pasik Agnieszka
  21. Piętowska Monika
  22. Polit Bartłomiej
  23. Romańska Karolina
  24. Rusak Aneta
  25. Rybacka Agnieszka
  26. Sadowski Jakub
  27. Sroczyńska Magdalena
  28. Stachyra Paulina
  29. Wiśniowska Kinga
  30. Zych Weronika


III d
Wychowawca mgr Wiesław Gancarz
profil obsługi ruchu turystycznego

  1. Augustyn Malwina
  2. Bąk Jakub
  3. Chmura Paweł
  4. Chorab Kamila
  5. Czajka Przemysław
  6. Członka Aleksandra
  7. Furman Agnieszka
  8. Gieracha Maciej
  9. Jakóbczyk Michał
  10. Kozłowska Monika
  11. Kubicka Aneta
  12. Legwant Karolina
  13. Lewandowski Krzysztof
  14. Łagoński Tomasz
  15. Łukasiewicz Paulina
  16. Mazur Anna
  17. Mazur Mateusz
  18. Mirek Andrzej
  19. Mroczek Dominik
  20. Noga Justyna
  21. Olechowska Agnieszka
  22. Ozdoba Sebastian
  23. Prawda Małgorzata
  24. Rossa Maciej
  25. Sobczyk Tomasz
  26. Strużyński Tomasz
  27. Szczepaniak Jakub
  28. Turkot Adrian
  29. Wójcicka Sara
  30. Wrzosek Sylwia


III e
Wychowawca mgr Katarzyna Zapert
profil prawno - samorządowy

  1. Białkiewicz Bolesław
  2. Bilska Sylwia
  3. Brożyna Marta
  4. Ciszkiewicz Ewelina
  5. Dembowska Mirosława
  6. Dobek Katarzyna
  7. Foremniak Grażyna
  8. Garbacz Damian
  9. Juga Magdalena
  10. Kaczorek Paweł
  11. Kozioł Agnieszka
  12. Kwitek Damian
  13. Landa Judyta
  14. Lis Marta
  15. Łukawska Iwona
  16. Łukawska Aleksandra
  17. Maruszak Dariusz
  18. Marciniak Klaudia
  19. Miękina Łukasz
  20. Odzimek Patrycja
  21. Ostrowska Magdalena
  22. Radzimowski Łukasz
  23. Skotnicki Michał
  24. Sobolewska Dominika
  25. Stradomska Bogna
  26. Strójwąs Joanna
  27. Szwarc Agnieszka
  28. Warzocha Agata
  29. Ziółkiewicz Wojciech


Matura 2009


III a
Wychowawca mgr Paweł Bachowski
profil informatyczno – matematyczny


  1. Adamska Olga
  2. Anwajler Marcin
  3. Bańka Anna
  4. Bebel Przemysław
  5. Bednarski Rafał
  6. Broda Marcin
  7. Fryc Tomasz
  8. Goraj Bartłomiej
  9. Książkiewicz Kamil
  1. Kuraciński Tomasz
  2. Landa Karolina
  3. Lipiec Bartłomiej
  4. Namaczyński-Kapała Brunon
  5. Niewiadomski Maciej
  6. Niezgoda Justyna
  7. Sabat Paweł
  8. Sidor Andrzej
  9. Stępień Łukasz
  1. Świstak Paweł
  2. Uzar Katarzyna
  3. Zimoląg Katarzyna
  4. Zioło Kacper
  5. Baran Tomasz




IIIb
wychowawca mgr Diana Kozioł
profil przyrodniczo - medyczny


  1. Batko Dawid
  2. Bidas Aneta
  3. Bidas Michał
  4. Bryła Wioleta
  5. Buczkowska Joanna
  6. Cichoń Iwona
  7. Cichoń Magdalena
  8. Dziedziczak Agnieszka
  9. Gancarz Katarzyna
  1. Gospodarczyk Malwina
  2. Gręba Mateusz
  3. Jasiński Marcin
  4. Kasjaniuk Katarzyna
  5. Kawa Joanna
  6. Krasowska Monika
  7. Lorens Karolina
  8. Noga Dorota
  9. Nowaczek Wioleta
  1. Oszczudłowska Monika
  2. Rewera Łukasz
  3. Piątek Anna
  4. Siudak Dariusz
  5. Socha Seweryn
  6. Sowiński Jakub
  7. Skwirowska Iga



IIIc
wychowawca mgr Anna Janas
profil językowo - dziennikarski


  1. Barłowska Joanna
  2. Chudzińska Anna
  3. Dembowska Maria
  4. Flejszar Grzegorz
  5. Hablasek Katarzyna
  6. Jędrzejewska Katarzyna
  7. Kaczor Anita
  8. Kapała Agnieszka
  9. Kołodziej Agata
  1. Kulita Michalina
  2. Mazurek Magdalena
  3. Niewiadomska Karolina
  4. Radosz Paulina
  5. Kwiatkowski Bartłomiej
  6. Smolińska Monika
  7. Sokół Karolina
  8. Tatar Dagmara
  9. Tomczyk Sylwia
  1. Wiśniewska Angelika
  2. Wojnas Joanna
  3. Wołos Michał
  4. Wręczycka Ilona
  5. Zaręba Małgorzata
  6. Zasuwa Mariusz
  7. Żmuda Justyna



IIId
wychowawca mgr Konrad Kowal
profil informatyczno - matematyczny


  1. Barć Karol
  2. Chmiel Mateusz
  3. Czop Jakub
  4. Gawroński Damian
  5. Jaciubek Klaudia
  6. Kirpluk Anna
  7. Kość Artur
  1. Lipiec Damian
  2. Lipiec Wiktor
  3. Mazurkiewicz Kamil
  4. Nowak Kamila
  5. Paluch Piotr
  6. Saramak Paweł
  7. Siekiera Mateusz
  1. Sulicki Mateusz
  2. Szpara Kamil
  3. Szulc Mateusz
  4. Świrk Paula
  5. Kozłowska Monika



IIIe
wychowawca mgr Joanna Fiuk
profil prawno - samorządowy


  1. Balmas Karolina
  2. Bielecka Paulina
  3. Boduła Agnieszka
  4. Cetnarski Cezary
  5. Chochulska Martyna
  6. Cira Paulina
  7. Frejlich Iwona
  8. Kędziora Ewa
  9. Kozak Karolina
  10. Kozieja Natalia
  11. Kwietniewski Karol
  1. Leśniak Michał
  2. Lipińska Paulina
  3. Mazur Katarzyna
  4. Obarska Gabriela
  5. Pałkus Adrian
  6. Pawelec Iwona
  7. Pietruszka Magdalena
  8. Płaza Piotr
  9. Pokrzywa Aneta
  10. Rafałkowska Agnieszka
  11. Rożek Agata
  1. Sadaj Iga
  2. Skrzatek Katarzyna
  3. Sowa Paulina
  4. Szwagierczak Jakub
  5. Teter Renata
  6. Wiśniewska Natalia
  7. Wójcik Ewelina
  8. Zamojski Michał
  9. Ziomkowska Agnieszka

IIIa
wychowawca mgr Wojciech Myśliwski
profil informatyczno - matematyczny


  1. Beraś Filip
  2. Bielewicz Arkadiusz
  3. Cencek Michał
  4. Drzazga Agnieszka
  5. Fijoł Marta
  6. Forc Aleksandra
  7. Forc Damian
  8. Górska Anna
  9. Granica Edyta
  10. Kogut Paweł
  11. Kolasiński Mateusz
  1. Kucwaj Katarzyna
  2. Kwietniewski Michał
  3. Leśniak Grzegorz
  4. Majewski Andrzej
  5. Marzec Magda
  6. Muszelski Sebastian
  7. Niewójt Paulina
  8. Niklewicz Edyta
  9. Ogorzałek Łukasz
  10. Ordowski Krzystof
  11. Papka Marcin
  1. Patyńska Marlena
  2. Polek Grzegorz
  3. Rzepka Daniel
  4. Strójwąs Paweł
  5. Stypa Joanna
  6. Szymański Krzystof
  7. Turkot Joanna
  8. Wiśniewski Piotr
  9. Ziomek Michał
  10. Żmuda Katarzyna


IIIb
wychowawca mgr Krzysztof Gajek
profil przyrodniczo - medyczny
 
 
  1. Bielecka Sylwia
  2. Bielecki Mateusz
  3. Czerniejewska Kinga
  4. Dziubek Małgorzata
  5. Frączek Magdalena
  6. Gancarz Jakub
  7. Grądziel Sara
  8. Grzyb Aleksandra
  9. Jońca Joanna
  10. Kondziołka Paweł
  11. Król Beata
  1. Kula Anna
  2. Kuś Andrzej
  3. Lis Anna
  4. Macias Katarzyna
  5. Majewska Magdalena
  6. Mańka Dorota
  7. Marzec Magdalena
  8. Marzecka Karolina
  9. Obierak Sylwia
  10. Opala Katarzyna
  11. Potrzyszcz Maciej
  1. Przytuła Łukasz
  2. Serwicka Izabela
  3. Sidor Aleksandra
  4. Stasiak Paulina
  5. Ślusarz Monika
  6. Święcicka Małgorzata
  7. Wolska Barbara
  8. Ziemniak Dominika
  9. Ziółek Karolina
  10. Żurek Weronika


IIIc
wychowawca mgr Magdalena Grądzka
profil humanistyczny
 
 
  1. Adamczyk Daria
  2. Brzyszcz Ewelina
  3. Bujczenko Aneta
  4. Chlastawa Jakub
  5. Chmielowiec Ewelina
  6. Cupisz Tomasz
  7. Gach Mateusz
  8. Gądek Ilona
  9. Główka Przemysław
  10. Grzybowicz Natalia
  1. Jedynak Dominika
  2. Jurkowska Aleksandra
  3. Kasprzycki Piotr
  4. Siudak Anna
  5. Maroszek Konrad
  6. Michta Małgorzata
  7. Myszona Tomasz
  8. Namaczyński-Kapała Oskar
  9. Nowacka Kinga
  10. Orłowska Róża
  1. Pawłowska Karolina
  2. Rylska Antonina
  3. Ryńska Anastazja
  4. Sadok Anna
  5. Sędrowicz Agnieszka
  6. Siudak Agata
  7. Skórska Amalia
  8. Stasiak Aneta
  9. Śmiechowska Nina
  10. Żołądek Dominika


IIId
wychowawca mgr Waldemar Łączkowski
profil językowo - geograficzny
 
 
  1. Adamczak Anna
  2. Bolewska Izabela
  3. Broda Elwira
  4. Bryła Katarzyna
  5. Chruściel Joanna
  6. Chruściel Tomasz
  7. Chuchnowski Karol
  8. Dominik Edyta
  9. Kryszczyńska Natalia
  10. Grudzień Marzena
  1. Jurek Agnieszka
  2. Korona Maciej
  3. Lamparska Agata
  4. Loch Joanna
  5. Młynarczyk Marta
  6. Modras Anna
  7. Ostrowska Natalia
  8. Reguła Liliana
  9. Ryba Iwona
  10. Siudak Ewa
  1. Sołtyk Anna
  2. Stefaniak Katarzyna
  3. Surgał Justyna
  4. Śledź Aleksandra
  5. Tutro Patryk
  6. Widanka Krzysztof
  7. Zając Maciej
  8. Zięba Sylwia
  9. Zimoląg Sylwia
  10. Żmuda Dominika


IIIe
wychowawca mgr Danuta Wójcik
profil historyczno - prawny
 
 
  1. Cieplińska Anna
  2. Dobroch Mateusz
  3. Duda Anna
  4. Fietko Magdalena
  5. Justyńska Bernadetta
  6. Kaczmarska Ewelina
  7. Kapała Wioleta
  8. Kotaś Sylwia
  9. Lalak Michał
  10. Lipa Dariusz
  11. Lis Michał
  1. Mendala Grzegorz
  2. Młyńska Katarzyna
  3. Morzyński Przemysław
  4. Ogorzałek Marta
  5. Polit Grzegorz
  6. Robuta Krystian
  7. Robuta Luiza
  8. Rosiewicz Katarzyna
  9. Stachowicz Piotr
  10. Stępień Maja
  11. Stolarska Iwona
  1. Suchecki Michał
  2. Węgrzyn Malwina
  3. Wiącek Sabina
  4. Wiącek Sylwester
  5. Wilk Lucyna
  6. Wiśniewska Paulina
  7. Wrzesień Ewa
  8. Wręczycka Ewelina
  9. Zawidzka Anita
  10. Zielińska Angelika
  11. Zielińska Małgorzata


IIIf
wychowawca mgr Irena Dubiecha-Kurkiewicz
profil matematyczno - informatyczny
 
 
  1. Adamczak Tomasz
  2. Barwiński Paweł
  3. Bielecki Paweł
  4. Chała Katarzyna
  5. Dziuba Tomasz
  6. Ferens Anna
  7. Gorycki Marcin
  8. Góralski Paweł
  9. Hablasek Agnieszka
  10. Jabłoński Wojciech
  11. Kamuda Tomasz
  1. Kortyka Paweł
  2. Kwiatkowski Adrian
  3. Laskowski Marek
  4. Łachowska Anna
  5. Łukaszek Mateusz
  6. Marek Michał
  7. Mącznik Krzysztof
  8. Michalska Aleksandra
  9. Orłowska Milena
  10. Petrykowska Paulina
  11. Rogala Wioletta
  1. Skomorochow Konrad
  2. Skubisz Ola
  3. Stanek Paulina
  4. Stępień Patryk
  5. Susfał Katarzyna
  6. Szczęsna Jolanta
  7. Szott Przemysław
  8. Ślusarz Michał
  9. Urbaniak Jacek
  10. Wiciński Marcin